Для чого потрібна обшивка вантажного відсіку?

Для чого потрібна обшивка вантажного відсіку?

Тільки купуючи вантажний автомобіль його господар начитає розуміти, що йому необхідний захист вантажного салону фургона.На ринку України велике розмаїття компаній, які надають послуги по обшивка мікроавтобусів фанерою. Але саме Buswood пропонує весь комплекс послуг пов'язаних з вантажним відсіком мікроавтобуса, а саме виконує роботи з шумоізоляції, віброізоляції та утеплення кузова фургона, з наступним облицюванням стін та підлоги, а також стелі автомобіля.

Обшивка фургона вирішує великий комплекс проблем

забезпечує захист покриття фургона від подряпин, механічних пошкоджень, потрапляння вологи до корпусу автомобіля. Якщо згорнути цю проблему, то побачимо, що захист обшивки кузова фанерою продовжить термін експлуатації автомобіля та збереже його зовнішній вигляд.

Компанія Buswood це команда висококваліфікованих фахівців, які можуть обшити фургон навіть старого року випуску, просто для цього потрібно буде трохи більше часу.

Обшивка фургона алюмінієм у Києві
Обшивка алюмінію у Києві

Замовляючи обшивку салону мікроавтобуса фанерою, наш менеджер запропонує великий вибір фанери, але найбільш популярні у наших покупців такі матеріали:

  • фанера ламінована, вологостійка 12мм (для покриття для підлоги) в сірому і коричневому кольорі;
  • фанера ламінована, вологостійка 6,5мм (для облицювання стін) сіра та коричнева, а також березова.

Всі фанери, що пропонуються, відповідають стандартам ISO 9001.

Повний список обшивальних матеріалів

Залежно від того, що Ви перевозите в вантажному відсіку машини, ми можемо підібрати оптимальний варіант захисту мікроавтобуса фанерою або алюмінієм. Якщо замовник захоче, щоб вантажний відсік фургона був обшитий рифленим алюмінієм, у цьому випадку на підлогу та стіни фургону буде настелена березова фанера, а потім вже покладено листи алюмінію завтовшки 2- 2,5 мм. Якісний та надійний захист кузова алюмінієм – це професійне облицювання стін та підлоги, в результаті чого ваш транспортний засіб буде не тільки красивим, але й комфортним.

Само підлогове покриття для комерційного автотранспорту найчастіше складається з декількох частин, все тому, що сам фургон по ширині набагато ширший ніж 1250мм тому листи фанери з'єднані між собою спеціальним алюмінієвим профілем який надає підлозі закінченості і не створює ніяких перешкод для вантажу. Встановлення підлогового покриття автомобіля здійснюється без свердлінь, на кузовний герметик та притискається чашками кріплення вантажу. Слід враховувати, що професійне підлогове покриття у мікроавтобусі гарантує вам безпеку в експлуатації фургона.

Обшивка автомобіля здійснюється за допомогою лекал і шаблонів, що дозволяє досягти високої якості. Обшивка вантажного відділення мікроавтобуса дасть нові можливості для збереження вантажу. Терміни виконання обшивки автофургонів узгоджуються заздалегідь.

Прямо зараз замовляйте обшивку вантажного відсіку фургона у нас!

При замовленні повної обшивки мікроавтобуса, а саме захисту стін і покриття для підлоги, ми зробимо арки в подарунок. Довірте захист вантажного відсіку нам і ми перетворимо його на комерційний транспорт.

За бажанням обшивка кузова автомобіля замовник може здійснити сам. Комплект буде включати всі кріплення для комфортної установки, всі лекала відповідають заводу виробнику.

Дзвоніть і наш менеджер відповість на всі ваші запитання та допоможе у виборі матеріалівобшивки машини, а також запропонує як додаткові опції, щоб ваш автомобіль став по-справжньому комерційним автомобілем:

  • рейку кріплення вантажу (забезпечує закріплення вантажу);
  • зачіп(призначений для кріплення в отвір алюмінієвої рейки);
  • встановити відсіки для зберігання речей;
  • додати освітлення;
  • встановити різні меблеві системи (конструкторське бюро спроектує всі побажання замовника);
  • різні варіанти перегородок;
  • захист фронтальної частини.

Повний список аксесуарів для фургона

Головне правило нашої команди ціна – якість.