Утеплення мікроавтобуса своїми руками

Перш ніж утеплити авто необхідно прийняти для себе і зрозуміти, чи так це необхідно саме вам. Сьогодні обговоримо чим краще утеплити кузов і кому це необхідно, а також обговоримо мінуси цієї процедури.
Види утеплення
- Мін вата
- Пінопласт
- Полістирол
- ППУ (пінополіуретан)
- Встановлення автономного обігрівача
- Встановлення кондиціонера
Найпростіший і водночас менш витратний спосіб - це, звісно ж, мін вата або листи пінопласту. Ці матеріали всовують в усі порожнечі особливо в двері. Інші частини кузова ними вже не утеплиш не маючи опори у вигляді карт обшивки кузова. Яку ви можете придбати в компанії BUSWOOD, а саме замовивши комплект обшивки і вже під нього встановити утеплювач.
Подібний спосіб допоможе зберегти тепло або не дати піти холоду (при перевезенні риби, м'яса), але не чекайте прям повної ізоляції. Це можливо якщо повністю, ось прям без єдиної щілини утеплити кузов, а це можливо або за допомогою пінополістиролу з подальшим заклеюванням утеплювачем, або ж встановивши сендвіч панелі.

Також не можна відкидати ще один спосіб утеплення поліуретаном. Цей метод ідеальний для вантажних фургонів, і його також можна зробити самостійно, не звертаючись до спеціальних компаній. Цей утеплювач продають у спеціальних балонах по 600мм у будівельних магазинах.
Найдорожчий спосіб це встановлення кондиціонера або автономного обігрівача. Залежно від кубатури салону це може обійтися власнику в суму, що коливається в районі 1000 доларів.
А ми зупинимося на найдієвішому, на наш погляд, дієвому і порівняно не дорогому способі - це полістирол.
Основні його переваги:
- Низька теплопровідність
- Тривалий період експлуатації
- Не підтримує горіння, перешкоджає появі цвілі
Процес утеплення відбувається методом приклеювання плит до поверхні авто за допомогою клей піни. І потім же цією піною задувають всі порожнечі кузова. Можна сказати що він схожий з більш дорогим методом ППУ.
Перш ніж взятися за сам кузов не треба забувати і про пасажирський відсік, адже саме там водій проводить весь свій час. Чим його можна зробити:
- Теплоізоляція мін ватою;
- Спеціальним утеплювачем;
- Пінопластом або полістиролом;
- Встановити додаткові обігрівачі.
Підіб'ємо підсумок: утеплювати потрібно не тільки вантажний відсік, а й пасажирський. Це необхідно робити не тільки на зиму, щоб не промерзала машина. Але і на літо, тоді вона не буде сильно нагріватися. За доступністю матеріалів їх безліч, враховувати потрібно тільки ваші фінанси.

Ну вже й після утеплення необхідно і захистити кузов від його деформації. Тут теж величезна безліч матеріалів від більш дешевих: ДВП, ОСБ, до більш дорогих як фанера і король обшивки і довговічності це алюміній.
Ми можемо допомогти зменшити втрати Вашого часу, а саме взяти на себе частину цієї роботи обшивку вантажного відсіку.
Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто утеплювати, телефонуйте, ми допоможемо прийняти правильне рішення.